Inschrijven Scouting Eersel

Onder speltakken in het menu vind je alle informatie over de groepen van Scouting Eersel.

Je mag altijd drie keer komen kijken voor je beslist of je erbij blijft. Laat voor je komt wel even iets weten aan de leiding van de desbetreffende groep, dan kunnen zij daar rekening mee houden.

Voor contactgegevens zie de tabel hieronder.

GROEP

CONTACT-PERSOON

TELNR

EMAIL

Bevers

Jorg Maas

06-21641775

bevers@scoutingeersel.nl

Kabouters

Ruud Koolen

06-27880798

kabouters@scoutingeersel.nl

Welpen

Bart Coppens

06-57561009

welpen@scoutingeersel.nl

Gidsen

Eline Elstgeest

06-29010400

gidsen@scoutingeersel.nl

Verkenners

Erwin Smits

06-42657794

verkenners@scoutingeersel.nl

Rowans

Manon Beerens

06-46793013

rowans@scoutingeersel.nl

Pioniers

Alleen via email

pioniers@scoutingeersel.nl

Voortrekkers

Dirk Lepelaars

06-55125496

voortrekkers@scoutingeersel.nl

Oud-stam

Alleen via email

oudstam@scoutingeersel.nl

 

%d bloggers liken dit: